Dino parkas

Pramogos

Kontaktai

Vos už 7 kilometrų nuo Klaipėdos Jūs atsiduriate unikalioje vietoje - „Dinozaurų parke DINO.LT“. Vaizdingoje teritorijoje, gamtos apsuptyje įsikūrusiame parke gyvena daugiau nei 52 natūralaus dydžio, šnypščiančių, vandeniu besispjaudančių bei riaumojančių dinozaurų. Pamatykite prieš 65 mln. metų išnykusius dinozaurus čia pat, Radailiuose, Klaipėdos rajone.

Dinozaurų parke moksleiviams, darželinukams ir vaikų kolektyvams organizuojami edukaciniai užsiėmimai: „Dino bitės“ ir „Atrask dinozaurą“. Parke galima netradiciškai paminėti mokyklos, darželio šventes, švęsti gimtadienius ir kitas šventes.

Dinozaurų parkas nuolat atnaujinamas, jame įsikuria nauji dinozaurai, siūlomos naujos pramogos ir įvairios naujos karuselės.

Į dinozaurų parko bilieto kainą įskaičiuotos visos pramogos, kurias galima rasti parke:

 • 52 judančius, riaumojančius ir natūralaus dydžio dinozaurus,
 • 5D kino teatras,
 • vaikų  žaidimo aikštelės,
 • batutai,
 • vandens dviračiai,
 • arkliukų ir traukinuko karuselės,
 • veidrodžių ir Dinozaurų labirintai,
 • mašinėlių mūšis,
 • mini zoo,
 • supynės,
 • amfiteatras ir dar daug kitų pramogų.

Taip pat dirba animatoriai, kurie pasirūpins, kad gimtadienio ar kitos šventės būtų prasmingos ir įsimintinos.  Atvykite į DINO.LT parką su visa šeima – pramogų užteks ir vaikams, ir suaugusiems!

"Trijų stichijų DINO Energetinis Labirintas" - tai vieta, kurioje apsijungia VANDENS, UGNIES ir ŽEMĖS stichijos. Teisingai praėję labirintą ir įvykdę užduotis - atsidursite labirinto centre, kuriame rasite stebuklingą BRONZINĮ DINOZAURĄ! Pasak legendos, jei sugalvosite norą ir patrinsite dinozauro skiauterę – Jūsų noras išsipildys! Jei patrinsite dinozauro kiaušinį – Jus lydės sėkmingi, turtingi ir vaisingi metai! Šis Energetinis labirintas sukurtas atrasti, o ne pasiklysti! Jame yra tik vienas kelias, kurį surasite klausydami savo intuicijos!

NAUJIENA! Aplankykite unikalią pramogą, kurioje iš naujo suvoksite supantį pasaulį ir patirsite neišdildomų pojūčių! Radailiuose, vos 7 km už Klaipėdos, duris atverė unikali naujovė, pirmoji ir vienintelė tokio tipo pramoga Lietuvoje   APVERSTAS NAMAS RADAILIAI!

APVERSTAS NAMAS RADAILIAI  tai ant stogo pastatytas namas,  kuriame viskas apverčiama aukštyn kojom, žaismingai sujaukiant mūsų kasdienę rutiną ir pojūčius. Ši relaksacinė pramoga skirta mums, iškamuotiems nusistovėjusios tvarkos ir įpročių, kad naujai pažvelgtume į komforto ir stabilumo poreikį.

Apversti namai ir rūmai yra itin populiarios pramogos visame pasaulyje, nuo šiol norint išbandyti šią pramogą nereiks vykti į tolimąjį užsienį. Išbandykite pirmieji šią pramogą DINO.lt dinozaurų parke, įsikūrusiame Radailiuose, vos 7 km už Klaipėdos.

DINO.LT RADAILIAI dinozaurų parko darbo laikas:
Kasdien 10:00
19:00 val. (sezono metu, gegužėsrugsėjo mėnesiais).

• Informacija! Norime, kad spėtumėte apeiti visas DINO parko pramogas, todėl į parką įleidžiame iki 18:00.

* Parko administracija pasilieka sau teisę keisti atrakcionų darbo laiką.

Atsiliepimai

Komentuoti